Diş Hekimlerimiz

 • Mustafa Bildirici
  Diş Hekimi
  Mustafa Bildirici
  Diş Hekimi

  İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Mustafa Bildirici quickly decided that she could run the practice better than Glenn and her journey began on working her way through all aspects of the practice giving her the knowledge and understanding of the nuts and bolts of the practice.

 • Dt. Alper Kabakçı
  Diş Hekimi
  Dt. Alper Kabakçı
  Diş Hekimi

  Dt. Alper Kabakçı quickly decided that she could run the practice better than Glenn and her journey began on working her way through all aspects of the practice giving her the knowledge and understanding of the nuts and bolts of the practice.

 • Dt. Simge Diren Esener
  Ortodonti Uzmanı
  Dt. Simge Diren Esener
  Ortodonti Uzmanı

  Dt. Ortodontist Simge Diren Esener decided that she could run the practice better than Glenn and her journey began on working her way through all aspects of the practice giving her the knowledge and understanding of the nuts and bolts of the practice.

 • Dt. İbrahim Murat Afat
  Ağız Diş Çene Cerrahisi Uzmanı
  Dt. İbrahim Murat Afat
  Ağız Diş Çene Cerrahisi Uzmanı

  Dt. İbrahim Murat Afat decided that she could run the practice better than Glenn and her journey began on working her way through all aspects of the practice giving her the knowledge and understanding of the nuts and bolts of the practice.

 • Dt. Şeyda Tuğçe Şahin
  Diş Hekimi
  Dt. Şeyda Tuğçe Şahin
  Diş Hekimi
 • Dt. Özgür Erdem Yılmaz
  Diş Hekimi
  Dt. Özgür Erdem Yılmaz
  Diş Hekimi

  Dt. Özgür Erdem Yılmaz decided that she could run the practice better than Glenn and her journey began on working her way through all aspects of the practice giving her the knowledge and understanding of the nuts and bolts of the practice.

 • Dt. Selçuk Kırmacı
  Diş Hekimi
  Dt. Selçuk Kırmacı
  Diş Hekimi

  Dt. Selçuk Kırmacı decided that she could run the practice better than Glenn and her journey began on working her way through all aspects of the practice giving her the knowledge and understanding of the nuts and bolts of the practice.

 • Dt. Bahar Bozdoğan
  Diş Hekimi
  Dt. Bahar Bozdoğan
  Diş Hekimi

  Dt. Bahar Bozdoğan  decided that she could run the practice better than Glenn and her journey began on working her way through all aspects of the practice giving her the knowledge and understanding of the nuts and bolts of the practice.

Hekimlerimizden randevu almak için +90 850 304 0 347 veya Randevu Talep sayfasını kullanabilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Özel Soğanlık Ağız ve Diş Sağlığına Hoş Geldiniz
Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?